SIFIR FAİZ VE 36 AYA VARAN VADEYLE

KOMATSU KALİTESİNE
TERFİ ZAMANI

Kampanya hakkında bilgi almak için lütfen formu doldurun.

Temsa İş Makinaları İmalat Pazarlama ve Satış A.Ş.’nin, “Kişisel Verilerin İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni” kapsamında, kimlik ve iletişim bilgilerim ile tercih ve kullanım alışkanlıklarıma ilişkin kişisel verilerimi, ürün/hizmetlerin pazarlama süreçlerinin yürütülmesi, satın almış olduğum veya ilgilendiğim ürün ve hizmetlere ilişkin tercih, alışkanlık ve beğenilerimin incelenmesi; ürün ve hizmetlerin bu doğrultuda özelleştirilmesi, bana özel kampanya ve promosyon çalışmalarının yürütülmesi amaçlarıyla işlemesine ve aynı amaçlar doğrultusunda yurtiçi veya yurtdışındaki iş ortakları ve tedarikçiler ile paylaşmasına rıza veriyorum.
Size hangi yolla ulaşmamızı istersiniz?

Performanslı, ekonomik ve çok yönlü Komatsu WB97 serisi kazıcı yükleyiciler kaçırılmayacak ödeme kolaylığıyla sizi bekliyor.

Yapı Kredi Leasing’in sunduğu Euro ödemede %30 peşinata 24 veya 36 ay vade ve 0 faiz fırsatı ile Komatsu WB97 serisi kazıcı yükleyiciler hem sahada hem ödemede işinizi kolaylaştıracak. Komatsu WB97 kazıcı yükleyici leasing kampanyasından faydalanmak için son tarih 31 Mayıs 2022.

Bu çok avantajlı ödeme fırsatından faydalanmak ve WB97 serisi bir Komatsu kazıcı yükleyici sahibi olmak için iletişim formunu doldurmanız yeterli.

WB97R-5

Performans

WB97R-5 kazıcı yükleyici (beko loder) , yüksek üretkenlik ve üst düzey performansının yanı sıra, artırılmış koparma gücü ve kaldırma kapasitesi sunar. KOMATSU kazıcı yükleyicilerin (beko loder) hidrolik sistemlerinin temeli, yenilenmiş CLSS sistemidir (Kapalı Yük Algılama Sistemi). Sistem, değişken akış özelliği sayesinde makinenin ihtiyaç duyduğu gücü gereken zamanda ve etkin biçimde sunar. Operatör, maksimum güç ya da yakıt tasarrufu gerektiğinde “Güç” ve “Ekonomi” çalışma modlarından birini seçebilir.

Motor

100 HP gücünde bir turbo Komatsu motora sahip olan WB97R-5, 40 km/saatlik en yüksek hıza çıkabilir. Yüksek silindir hacmine (4,5 litre) sahip motor, makineye olağanüstü bir güç ve torkun yanında benzersiz güvenlik sunar.

Şanzıman

“Tam Elektronik Vitesli” şanzımana, standart otomatik vites değiştirme özelliğine sahip bükümlü topuzlu bir kolla kumanda edilir. Kick-down fonksiyonu da standarttır. Elektro-hidrolik diferansiyel kilidi ve “Ağır İş Tipi” akslar, her türlü çalışma koşulunda verimliliği ve güveni artırır. Emniyet açısından bakıldığında; makine kendi kendini ayarlayabilen ve iki bağımsız pedalla kumanda edilen çok diskli hidrolik frenlere sahiptir.

S Tasarıma Sahip Arka Kova

Arka kovanın yuvarlatılmış biçimi, makinenin yükleme ve engelleri aşma kabiliyetini artırırken, aynı zamanda yüksek bir koparma gücü sağlar. Tüm hareketlerin olağanüstü akıcı ve hassas olarak yapılabilmesini sağlayan standart PPC kontrolleri sayesinde operatörün ekskavatörle çalışma performansı en üst seviyeye çıkar. Uzun arm mükemmel bir kazma kabiliyeti sunarken, teleskopik arm, ofset bom ve geniş ataşman seçenekleri de makinenin çok yönlülüğüne büyük katkı yapar.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Çalışma Ağırlığı (Max. Kg):

9.000

Şanzıman:

Tam Otomatik
Powershift

Ön Kova Genişliği (mm):

2444

Arka Kova Kapasitesi (m3):

0,19

Beygir Gücü (HP):

100

Kontrolörler:

Ön kova ve arka kova full joystick kontrol

Ön Kova Kapasitesi (m³):

1,03 (ISO 7546)

Standart Özellikler:

Klima, Forklift Çatalı, Teleskopik (Uzar) Bom, Kırıcı Tesisatı

Motor:

Komatsu

Lastik:

Michelin

Ön:20"(inch)
Arka:26"(inch)

Arka Kova Genişliği (mm):

600

GALERİ

WB97S-5

Performans

WB97S-5 serisi kazıcı yükleyici PowerShift “Tam Elektronik Vitesli” şanzımanı (4 ileri, 4 geri) ve uzun arka kova armı sayesinde yüksek bir üretkenlik, etkileyici bir performans ve yakıt verimliliği sağlar.

Geniş Görüş Alanı

Makine, geniş cam yüzeyi ile kendini çevreleyen alana her yönde tam hakimiyete olanak tanıyan mükemmel bir görüş sunar.

Hidrolik Sistem

Komatsu WB97S-5 kazıcı yükleyici beko loder, yüksek üretkenlik ve üst düzey performansının yanı sıra, arttırılmış koparma gücü ve kaldırma kapasitesi sunar. CLSS sistemi Komatsu bekolu yükleyici hidrolik sistemlerinin temelini oluşturur (Kapalı Yük Algılama Sistemi). Sistem, değişken akış özelliği sayesinde makinenin ihtiyaç duyduğu gücü gereken zamanda ve etkin biçimde sunar. Operatör; “Güç” ve “Ekonomik” çalışma modlarıyla birlikte maksimum güç ve minimum yakıt tüketimi arasında kendine en uygun olan seçeneği belirleyebilir.

Şanzıman

“Tam Elektronik Vitesli” Power Shift şanzıman, standart otomatik vites değiştirme özelliğine sahip bükümlü topuzlu bir kolla kumanda edilir. Ön panel üzerindeki gösterge otomatik modun seçildiğini ya da hangi vitese geçildiğini göstermek üzere yanar. Standart olarak, tek bir dokunuşla 2. vitesten 1. vitese (ya da tam tersi) sırayla geçmeye olanak tanıyan bir ‘kick-down’ fonksiyonu da mevcuttur. Sınırlı kaymalı diferansiyel ve “Ağır İş Tipi” akslar tüm koşullar altında etkinliği ve çevikliği arttırır. Çok diskli hidrolik frenler otomatik ayarlıdır. Bu frenler maksimum emniyet ve yüksek manevra kabiliyetini garanti etmek üzere birbirinden bağımsız iki pedal tarafından devreye sokulur.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Çalışma Ağırlığı (Max. Kg):

9.500

Yürüyüş:

2WS, 4WS ve Yengeç Yürüyüşü

Lastik:

Michelin

Ön:28"(inch)
Arka:28"(inch)

Arka Kova Genişliği(mm):

600

Beygir Gücü (HP):

100

Şanzıman:

Tam Otomatik
Powershift

Ön Kova Genişliği(mm):

2440

Arka Kova Kapasitesi (m³):

0,19

Motor:

Komatsu

Kontrolörler:

Ön kova ve arka kova
full joystick kontrol

Ön Kova Kapasitesi (m³):

1,03

Standart Özellikler:

Klima, Forklift Çatalı,Teleskopik (Uzar) Bom, Kırıcı Tesisatı

GALERİ

Kampanya, Komatsu WB97R-5 E0 ve WB97S-5 E0 model kazıcı yükleyiciler geçerlidir. Kampanya kapsamında Yapı Kredi Leasing aracılığıyla Euro ödemelerde %30 peşinata 24 veya 36 ay vade seçenekleri sunulmaktadır. Kampanya stoklarla sınırlıdır ve 31.05.2022 tarihine kadar geçerlidir. Kampanyayla ilgili detaylı bilgi almak için www.komatsu.com.tr web adresini ziyaret edebilir veya 0850 480 1 846 numaralı Müşteri İletişim Hattı’ndan bilgi alabilirsiniz. Temsa İş Makinaları İmalat Pazarlama ve Satış A.Ş. kampanya koşullarında önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar.