Menu Kapat

Sektörel Çözümler

Geri Dönüşüm

Geri dönüşüm tesisleri, sürdürülebilirliğe büyük katkı sağlayan ve atıkların geri kazanımıyla ekonomik değer yaratan tesislerdir. Bu tür tesisler için Komatsu, yüksek verimlilik sunan lastikli yükleyici modelleriyle hizmete hazırdır.

 

Geri dönüşüm tesislerinde maksimum verimlilik

Geri dönüşüm tesislerinde atıkların yığılması, yüklenmesi ve geçici olarak depolanması işlemleri için yüksek çalışma süreleri boyunca maksimum verimlilik sağlayacak iş makinaları gereklidir. Komatsu'nun WA200-8E0, WA270-8E0, WA320 -8E0 gibi yeni nesil lastikli yükleyici modelleri, uygun ataşman kullanımıyla bu tesisler için en ideal çözümü sunar.

Yeni nesil Komatsu lastikli yükleyiciler, yeni teknoloji motorları sayesinde yüksek yakıt tasarrufu ve düşük egoz emisyonlarını bir arada sunar. Düşük sesli çalışan yeni nesil motor ile çevresel gürültü seviyesi de en aza indirilir. Bu sayede Komatsu, geri dönüşüm tesislerinde sürdürülebilirliğe ekstra katkı sağlar.

Maksimum operatör konforu ve güvenliği için donatılmış yeni nesil Komatsu iş makinaları, manevranın ve çalışma hızının yüksek olduğu geri dönüşüm tesislerinde iş emniyetini de en güvenli seviyeye taşır.