Menu Kapat

Eğer bir Komatsu paletli ekskavatör, lastikli yükleyici, dozer, greyder veya kazıcı yükleyice sahipseniz size sunacağımız Servis ve Bakım Kampanyalarıyla bir çok avantaja sahip olursunuz.

Uygun fiyat ve ödeme koşullarıyla kampanyalarımızdan faydalanabilirsiniz.

Komatsu sahibi olmak ayrıcalıktır

Şimdi Marubeni Dağıtım ve Servis A.Ş. güvencesiyle Komatsu’nuzun garantisi binlerce saat uzuyor. 3 yıl / 6.000 saat sonrası için tam 5 yıl / 12.000 saat uzatılmış komponent garantisi sizi bekliyor.

Sadece yıl sonuna kadar geçerli fırsatlarla dolu bu kampanyada uygun fiyatlarla Komatsu’nuzun garanti kapsamını uzatın, kazanan siz olun.

Son katılım tarihi: 31.12.2023

Yetkili Servisler Yetkili Servisler

Komatsu ekskavatör sahiplerine özel, sadece yıl sonuna kadar geçerli hidrolik pompa revizyonu kampanyası

Komatsu ekskavatörünüzün orijinal hidrolik pompa revizyonunu Marubeni Dağıtım ve Servis A.Ş. güvencesiyle yapın işlerinizin aksamadan yürümesini sağlayın. Komatsu ekskavatör sahibi olmak asla yalnız kalmamaktır.

Son katılım tarihi: 31.12.2023

Yetkili Servisler Yetkili Servisler

Komatsu kullanıcıları yine çok şanslı. Tüm Komatsu modelleri için geçerli motor revizyonu kampanyasıyla makinanız ilk günkü performansıyla sahalarda

Yıl sonuna kadar geçerli motor revizyonu kampanyası, orijinal parçalarıyla Komatsu’nuzun ömrünü uzatacak ve ilk günkü güç ve verimliliği yaşamanızı sağlayacak. Bu fırsatı kaçırmayın. Marubeni Dağıtım ve Servis güvencesiyle.

Son katılım tarihi: 31.12.2023

Yetkili Servisler Yetkili Servisler