Menu Kapat

İş Makinalarının Yeni Çağı

İş Makinaları sektöründe yeni bir dönemi başlatan Komatsu, yeni nesil iş makineleri ve hizmetleriyle işin her sahasında çözüm ortağınız olmaya hazır!

Gücünü yeni motor teknolojisinden alan Komatsu, daha az yakıtla daha fazla iş çıkarmanıza olanak tanırken, operatör konforuna yönelik tasarlamış olduğu yeni kabinleri, en ince ayrıntısına kadar güçlendirilmiş komponentleri, 3 yıl / 6.000 saat* ücretsiz bakım ve garantisiyle sizlere benzersiz avantajlar sunuyor.

*DMO ve resmi kurum satışları hariç.

Paletli ekskavatörden dozere, lastikli yükleyiciden greydere tüm Komatsu modelleri yeni özellikleriyle keşfedilmeyi bekliyor.

Sizlere daha verimli, daha kazançlı bir dönemin kapılarını açan yeni nesil Komatsu modelleri ve hizmetlerle ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçin.​​

Yakıt Verimliliği

Komatsu yeni nesil motor teknolosiyle az yakıtla daha fazla iş çıkarmanızı sağlar. ​ Yeni nesil Komatsu modelleri size %20'lere varan yakıt tasarrufu sunar.

Ücretsiz Bakım ve Destek

Yeni nesil Komatsu modelleri 3 yıl / 6.000* saat** boyunca güvence altında!​ Satış sonrasında sunulan bu benzersiz avantajla sürpriz masraflara karşılaşmaz, aklınız her zaman rahat olur.


Daha Düşük Emisyon

Komatsu'nun sunmuş olduğu yeni nesil motor teknolojisi %95*** oranında daha az emisyon salınımı sunar.


Operatör Konforu

Operatör konforuna odaklanan yeni tasarımıyla kabinler, operatörlere daha verimli çalışma ortamı sunar.

Güvenlik

Yeni nesil Komatsu modelleri iş ve operatör güvenliğini üst seviyeye taşıyacak özellikleriyle iş sahalarında size güven verir.

Teknolojiyle Gelen Verimlilik

Komatsu'nun Akıllı Makine modelleri ve yeni teknolojik hizmetler işlerinizde zamandan ve yakıttan tasarruf etmenize olanak tanır.

*Hangisi önce dolarsa.
**DMO ve resmi kurum satışları hariç.
***Komatsu Avrupa’nın 3. ve 5. nesil Komatsu modellerini karşılaştırmasıyla elde edilen test verilerine dayanmaktadır.